Македонски | Shqip | English |
15 окт 21:02
Link:
Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD MONDEO 2,0 TDCI 140 KS MAKS OPREMA

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 окт 00:43
Link:
Автомобили , Струмица

Ford Mondeo

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 09:08 Автомобили , Струмица

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200KS -11

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Mondeo 1.8 TD

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт 14:40 Автомобили , Скопjе , Центар

Ford Mondeo 1.8 TDCI 125 KS

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт 11:26 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo tdci 2.0

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт 09:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FORD MONDEO TITANIUM DIZEL

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт 21:02 Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD MONDEO 2,0 TDCI 140 KS MAKS OPREMA

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 окт 10:15 Автомобили , Битола

Ford Mondeo 1.8 TD

1 000 ЕУР Price Reduced

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт 00:43 Автомобили , Струмица

Ford Mondeo

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
14 окт 21:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Mondeo 1.8 td

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт 09:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Mondeo 2.0 TDCi

2 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт 06:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD MONDEO 2.0 TDCI 90 KS -05 KAKO NOV FULL

2 499 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт 17:20 Автомобили , Битола

Ford Mondeo 2.0

50 000 МКД

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт 09:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Mondeo 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт 16:35 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FORD MONDEO 2.0 TDCI -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт 10:03 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo 2.0 TDCI

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
03 окт 22:42 Автомобили , Битола

Ford Mondeo 2.0 Turnier TDCi Diesel

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт 14:03 Автомобили , Битола

Ford Mondeo

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 сеп 16:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ford Mondeo Benzin Plin -97

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 сеп 10:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Mondeo 1.8 zetec 16 v 85 kw

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
26 сеп 18:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Mondeo ITNO

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
26 сеп 09:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Mondeo 1.8 TDCI 125 KS NEUVEZENO FORD MI-DA G

6 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
25 сеп 19:48 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ford Mondeo 2.2 dCi

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 сеп 14:44 Автомобили , Охрид

Ford Mondeo 1.8 TD

600 ЕУР Price Reduced

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 сеп 00:15 Автомобили , Струмица

Ford Mondeo Registirana uste 8 meseci

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
18 сеп 14:11 Автомобили , Скопjе , Илинден

Ford Mondeo vredi da se vidi

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
16 сеп 10:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Mondeo

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
15 сеп 11:00 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Mondeo

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 сеп 08:58 Автомобили , Кавадарци

Ford Mondeo -12 2.0. TDCI TITANIUM

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
10 сеп 08:30 Автомобили , Тетово

Ford Mondeo 2.0 dizel lizing 24 rati bez kamata

2 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 сеп 15:55 Автомобили , Куманово

Ford Mondeo Karavan

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 сеп 19:18 Автомобили , Радовиш

Ford Mondeo Titanium 2.0 TDCI 130ks

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 сеп 08:44 Автомобили , Прилеп

FORD MONDEO 1.8tdci EKSTRA OD MI-DA

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
31 авг 16:43 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Mondeo 2.0 cdti

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 авг 20:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Mondeo 1.8 -00

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг 16:46 Автомобили , Гостивар

Ford Mondeo

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
23 авг 16:24 Автомобили , Струмица

FORD MONDEO 2.0TDDI

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг 20:35 Автомобили , Радовиш

BEZPREKORNO SOCUVAN FORD MONDEO 1.8 16V

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг 19:54 Автомобили , Радовиш

FORD MONDEO ITNO BEZPREKORNO SOCUVAN

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг 13:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

FORD MONDEO -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг 19:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Mondeo 2.0 TDCI Ghia

4 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 авг 22:31 Автомобили , Тетово

Ford mondeo -06

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг 20:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD MONDEO 2.0

2 550 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 15:06 Автомобили , Скопjе , Центар

FORD MONDEO 2.0tdci NAJFULL GHIA PERFEKTEN

6 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг 18:32 Автомобили , Струмица , Ново Село

FORD MONDEO MOZE ZAMENA

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг 20:21 Автомобили , Кавадарци

Ford Mondeo

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг 10:52 Автомобили , Кавадарци

Ford Mondeo 2.0 tdci Titanium

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул 20:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Mondeo

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул 15:39 Автомобили , Кочани

Ford Mondeo 2.0 Tdci -02 IT

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
Кон почеток