Македонски | Shqip | English |
Вчера 10:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD MUSTANG

16 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
05 јун 16:20 Претпријатие Автомобили , Штип

FORD MUSTANG 5.0 GT PREMIUM

31 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
26 ное 11:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Mustang V6

6 995 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 08:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD MUSTANG V6

25 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
29 мар 12:21 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ford Mustang

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев 17:06 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Mustang GT -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
09 окт 10:13 Автомобили , Битола

Ford Mustang-05

13 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток