Македонски | Shqip | English |
18 јун 19:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Ford Transit Connect

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 350 000 - 399 999
17 јун 20:32 Автомобили , Кичево

Ford Transit

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун 13:11 Автомобили , Гостивар

Ford Transit

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун 11:34 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford TRANSIT DOKA 2.5D

4 898 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
12 јун 09:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Tovarno vozilo Ford Transit T350 2000 kubici

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун 20:57 Автомобили , Скопjе , Бутел

FORD TRANSIT 2.4d TERMO KING ladilnik PRV GAZDA

7 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 18:05 Автомобили , Гостивар

Ford Transit 2.2 TDCI

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 15:57 Автомобили , Тетово

FORD TRANSIT

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 19:49 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Kombi Ford Transit

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: > 500 000
08 мај 14:13 Автомобили , Радовиш

Ford Transit Connect

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 12:39 Автомобили , Прилеп , Долнени

Ford Transit -09

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 03:32 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Transit

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
01 мај 03:32 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Transit 2.5TDI

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
25 апр 20:09 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Transit

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр 21:27 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Transit Connect

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
02 апр 16:49 Автомобили , Тетово

Ford Transit 2.5 turbo

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
11 мар 12:35 Автомобили , Тетово , Желино

Ford Transit

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев 20:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ford Transit moze zamena

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев 19:26 Автомобили , Скопjе , Чаир

Kombe Ford Tranzit

1 500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 25 000 - 29 999
21 јан 16:19 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

FORD TRANSIT

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 10:11 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Transit

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
11 јан 20:38 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Transit

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан 02:43 Автомобили , Тетово

Ford Transit

1 234 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан 10:09 Автомобили , Тетово

Ford Transit

15 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан 13:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Transit

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
24 дек 15:17 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Ford Transit

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
18 дек 19:54 Автомобили , Тетово

Ford Transit

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек 20:18 Автомобили , Кичево

Ford Transit

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 ное 23:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Tranzit Pikap Conect

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
14 ное 11:50 Автомобили , Охрид

Ford Transit

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 ное 22:47 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Transit 63kw 2.5tdi

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 450 000 - 499 999
30 окт 15:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ford Tranzit kombe 95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт 19:54 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Transit 350L

13 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт 17:59 Автомобили , Гостивар

Ford Transit 100t300 2.0 so lanec

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт 17:37 Автомобили , Струмица

Ford Tranzit 2.4

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 сеп 14:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Transit

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
16 сеп 14:36 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford Transit 2.0 TDi

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 02:07 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

FORD TRANSIT

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
11 сеп 02:07 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Kombe Ford Transit 2001

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 сеп 23:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Transit Dizel

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
28 авг 16:10 Автомобили , Гостивар

Ford Transit

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг 22:00 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ford Transit

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг 18:08 Автомобили , Прилеп

Kombe Ford Transit

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг 22:41 Автомобили , Куманово , Липково

Ford Transit 2.4d

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул 12:21 Автомобили , Крушево

Ford Transit

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
13 јул 16:34 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Transit 2.5

2 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
29 јун 19:53 Автомобили , Тетово , Теарце

FORD TRANSIT 2.5 D

1 400 ЕУР

Година: 1988
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток