Македонски | Shqip | English |
14 дек. 09:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA CRV 2.2I-CDTI -08

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 22:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda CR-V 2.2 CDTi itno

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 15:18 Претпријатие Автомобили , Кочани

HONDA CR-V 2.2 CTDI 140 КS 4X4 ХЕNON KOZA

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 15:19 Автомобили , Прилеп , Долнени

Honda CR-V

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
15 ноем. 18:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

Honda CR-V

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 15:13 Автомобили , Куманово

Honda CRV 4x4

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 11:36 Автомобили , Прилеп , Долнени

HONDA CRV 2.2 DIZEL

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
12 септ. 11:29 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda CR-V 2.2 CDTi vo odlicna sostojba

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 08:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA CR-V 4X4 pogon 2.2CTDI 140KS LANCE -06

6 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг. 14:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda CR-V 2.2 CDTi 140HP

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 20:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda CR-V bez zamena ekstra socuvana

10 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
14 мај 18:09 Автомобили , Скопjе , Центар

Odlicno socuvana Honda Cr v 2.0 TNG automatic plin

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 01:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

HONDA CR-V ODLICNO SOCUVANA

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 13:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

HONDA CRV 2.2 DIZEL LUXERY

8 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 21:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda CRV 2.2 ictdi 4x4

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 06:31 Автомобили , Струмица

Kupena vo ch

12 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 16:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda CRV 2.4 160 konjski sili

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 02:33 Автомобили , Делчево

Honda CR-V

10 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 21:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA CR-V 2.2I CTDI 103KW 4X4 MOZE ZAMENA

12 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт. 16:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

HONDA CR-V

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 20:22 Автомобили , Неготино

HONDA CR-V 2.2 150ks

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 17:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Honda CR-V na bugarski tablicki

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 13:53 Автомобили , Кочани

Honda CR-V

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 12:05 Автомобили , Дебар

HONDA CR-V -06 KAKO NOVA

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 23:49 Автомобили , Струмица

Honda CR-V

10 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 22:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

HONDA CRV 2.2 CRDT 4X4 140PH REGISTRIRANA

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 19:46 Автомобили , Штип

Honda CR-V ITNO

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
04 ноем. 14:23 Автомобили , Велес

Honda CV-R 2.0. -02

5 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
18 окт. 23:25 Автомобили , Прилеп , Долнени

HONDA CR-V 4X4 ekstra sostojba -06

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 20:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda CR-V 2.0 automatic -03 4x4

5 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
09 јун. 06:42 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda CRV -05 plin atest kako nov najubava

7 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
28 фев. 14:31 Автомобили , Скопjе , Скопје

Honda CR-V -00

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 21:50 Автомобили , Кичево

Honda CR-V -00

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 08:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA CR-V -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 13:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda CR V -12

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
21 мај 08:17 Автомобили , Скопjе , Илинден

HONDA CR V 2.0 i 4x4 -13

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
22 јан. 15:23 Автомобили , Радовиш

Honda CR-V -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток