Македонски | Shqip | English |
Денес 10:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda FR-V 2.2 i-CTDI

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 12:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

HONDA FR-V so 6 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 22:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda FRV

7 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 23:56 Автомобили , Куманово

Honda FR-V 2.2 CTDI 6 Sed 103 kw

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 18:09 Автомобили , Скопjе , Бутел

Honda FR-V

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
05 ноем. 18:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Honda FR-V -06

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 10:10 Автомобили , Скопjе , Илинден

Honda FR-V 2.2 i ctdi dizel -05 so 6 sedista

6 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун. 16:40 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Honda FR-V 2.2cdti uvoz Svajcarija -06

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
03 ноем. 15:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda FR-V -05 moze i zamena za pomala so vasa dop

6 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток