Македонски | Shqip | English |
08 мај 23:40 Автомобили , Скопjе , Центар

HYUNDAI H1 2.5 td

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 21:30 Автомобили , Скопjе , Центар

HYUNDAI H1 2.5 td

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар. 18:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyndai

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
07 јун. 21:24 Автомобили , Охрид

Hyundai Coupe 2.0

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 21:24 Автомобили , Охрид

Hyundai 2.0 Coupe

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток