Македонски | Shqip | English |
17 јан 09:13 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Elantra 1.6i

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
18 дек 22:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai Elantra

11 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 10 000 - 14 999
12 дек 17:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Elantra -12 EXTRA

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
10 окт 15:48 Автомобили , Битола

Hyundai Elantra

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт 13:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

HYUNDAI ELANTRA

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр 16:29 Автомобили , Гостивар

Hyundai Elantra

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр 19:45 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai Elantra vo odlicna sostojba

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар 08:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai Elantra 1.6 so atestiran plin

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев 14:27 Автомобили , Скопjе , Бутел

Hyundai Elantra 2.0crdi

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев 17:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai Elantra 1.6 GL 107ph-ITNO

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт 01:22 Автомобили , Тетово

Hyundai Elantra -99 ITNO

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар 15:22 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Elentra 1.6i -04

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан 17:13 Автомобили , Прилеп

Hyundai Elantra -02 dizel zamena so moja doplata

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг 11:52 Автомобили , Прилеп

HYUNDAI ELANTRA 2.0 CRDI -02 ITNO EXTRA cena

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 10:13 Автомобили , Скопjе , Центар

Hyundai Elantra od prv sopstvenik -04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
25 апр 18:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Elantra GL 1.6 -04

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
15 апр 15:28 Автомобили , Скопjе , Центар

Hyundai Elantra od prv sopstvenik -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток