Македонски | Shqip | English |
16 апр 14:58 Автомобили , Берово

HYUNDAI H100 2.5 ODLICNO

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 08:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

HUNDAY H 100 -96

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 350 000 - 399 999
18 мар 11:52 Автомобили , Штип

Kombe Hyundai H 100 -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 450 000 - 499 999
Кон почеток