Македонски | Shqip | English |
14 јул 21:49 Автомобили , Гостивар

Hyndai ix35 -03 Gasoline Gas

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 јул 13:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

HYUNDAI IX 35 2.0 TNG

11 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
09 мај 02:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp-2013

17 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
06 мар 12:50 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Hyundai ix35 2.0 CRDi

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
16 окт 12:22 Автомобили , Битола

GARANCIJA I KASKO OSIGURAN HYUNDAI IX35 POVOLNO

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
24 јул 19:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyundai IX35 2.0 4х4 160 HP 4x4 so plin

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар 08:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai 2.0 186KS 4x4 CRDI

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар 07:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai ix 35 2.0 CRDI 185KS 4x4

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 апр 17:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -10

16 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
25 апр 12:50 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -10

16 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
15 фев 14:48 Автомобили , Скопjе , Сопиште

HYUINDAI IX35 -13

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
01 ное 12:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai ix35 -10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт 22:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai ix35 2.0 CRDI 185KS -11

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
27 сеп 17:25 Автомобили , Пробиштип

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -13

23 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
18 апр 15:18 Автомобили , Тетово

Hyundai ix35 -11

17 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток