Македонски | Shqip | English |
14 дек 17:41 Автомобили , Куманово

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг 16:49 Автомобили , Куманово

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE -93

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток