Македонски | Shqip | English |
Денес 16:22 Автомобили , Скопjе , Центар

Jeep Grand Cherokee

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:38 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

JEEP CHEROKEE LIMITED 2.8CRD 4X4 08/09G KAKO NOV

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:34 Автомобили , Виница

Jeep Grand Cherokee limited

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 дек 21:43 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee Sport

5 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
12 дек 14:00 Автомобили , Тетово , Теарце

JEEP COMPASS 4X4 -08

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек 12:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD ODLICEN

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек 11:56 Автомобили , Крива Паланка

JEEP GRANDE CHEROOKE 3.1 DIZEL/LPG

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек 21:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

JEEP WH/COMMANDER SPORT

20 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
09 дек 09:09 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee 2.7 crd Mercedes motor

6 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек 16:45 Автомобили , Гостивар

JEEP GRAND CHEROKEE UNIKAT

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек 16:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD

14 000 МКД

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек 21:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

JEEP GRAND CHEROKEE 4X4 3.1 AUTO PLAC AUTO MUJO

72 702 323 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек 21:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек 00:19 Автомобили , Прилеп

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD BEZ ZAMENA

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 ное 08:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Jeep Patriot

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 ное 13:12 Автомобили , Скопjе , Центар

JEEP Grand Cherokee SUMMIT

45 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
22 ное 13:05 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee 4.0

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
20 ное 22:10 Автомобили , Кичево

Jeep Grand Cherokee

6 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
14 ное 17:09 Автомобили , Велес

Jeep Compass 2.0d -07 mozna e i zamena

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 ное 19:51 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee

13 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
06 ное 00:38 Автомобили , Кочани

Jeep Grand Cherokee 3.0 160kw reg cela godina

13 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 ное 18:18 Автомобили , Тетово , Боговиње

JEEP WRANGLER 3.8

15 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 ное 10:44 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cheroke

6 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
01 ное 10:36 Автомобили , Велес

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD -07

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт 17:32 Автомобили , Куманово

Jeep Grand Cherokee

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт 12:50 Автомобили , Тетово

Jeep Grandcheroke 3.2 CRD EXTRA

12 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт 18:15 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee vo super sostojba

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт 12:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Limited

14 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт 22:48 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Jeep Grand Cherokee 3.0CRD FULL moze zamena

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт 23:30 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 сеп 23:03 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee 2.5 dizel

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
27 сеп 11:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

JEEP Grand Cherokee

48 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
20 сеп 18:07 Автомобили , Велес

Jeep Patriot limitet 2.0 140ks CRD

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 сеп 17:15 Автомобили , Гостивар

JEEP CHEROKEE 2.5 TD

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 сеп 12:34 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee 4.0 Benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
08 сеп 21:23 Автомобили , Гостивар

JEEP WRANGLER 2.5

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
04 сеп 21:56 Автомобили , Кичево , Другово

Jeep Cherokee

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 авг 11:49 Автомобили , Штип

Jeep Commander -08

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
06 авг 14:31 Автомобили , Струмица , Василево

Jeep Grand Cherokee

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг 15:11 Автомобили , Гостивар

JEEP CHEROKEE 2.5 TURBO DIZEL

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг 08:58 Автомобили , Делчево

Grand Cherokee Jeep

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
01 авг 14:26 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee 2.7 crd fabrika

7 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун 23:21 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee 4.0

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
27 јун 21:56 Автомобили , Струга

JEEP WRANGLER SAHARA UNLIMITED

22 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун 22:01 Автомобили , Струмица , Босилово

Jeep Compass

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 јун 09:36 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Jeep Mahindra CJ 540

3 250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
19 јун 03:04 Автомобили , Берово

JEEP COMPASS 4X4 / REDOVNO SERVISIRAN VO JEEP

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток