Македонски | Shqip | English |
03 јан 21:13 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee Sport

5 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
07 дек 16:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD

14 000 МКД

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт 18:15 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee vo super sostojba

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 сеп 23:03 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee 2.5 dizel

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 сеп 12:34 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee 4.0 Benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 сеп 21:56 Автомобили , Кичево , Другово

Jeep Cherokee

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг 15:11 Автомобили , Гостивар

JEEP CHEROKEE 2.5 TURBO DIZEL

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг 08:58 Автомобили , Делчево

Grand Cherokee Jeep

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
28 јун 23:21 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee 4.0

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
10 јун 19:02 Автомобили , Охрид

Jeep Cherokee

3 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр 09:57 Автомобили , Велес

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD limited

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр 18:55 Автомобили , Кавадарци

Jeep Cherokee Sport 2.5 crd

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар 11:10 Автомобили , Гостивар

JEEP CHEROKEE

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев 17:53 Автомобили , Тетово

JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD

6 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан 03:18 Автомобили , Куманово

Jeep Cheroke Sport -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан 20:23 Автомобили , Скопjе , Сарај

Jeep Cherokee

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
01 ное 23:13 Автомобили , Скопjе , Центар

JEEP CHEROKEE -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг 12:42 Автомобили , Кичево

Jeep Cherokee 2.4 4x4 Sport -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
26 јул 20:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

JEEP CHEROKEE LIBERTY -04

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
19 јун 20:56 Автомобили , Кичево , Осломеј

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 13:57 Автомобили , Струмица

Jeep Cherokee sport 2.5 -02

6 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 20:29 Автомобили , Скопjе , Бутел

Jeep Grand Cherokee -96

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 16:44 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр 04:17 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee -01 Povolna cena Itno

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
06 апр 23:24 Автомобили , Куманово

Grand Cherokee -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар 19:51 Автомобили , Кичево , Зајас

Jeep Cheroke 2.5 -01

5 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
10 мар 18:07 Автомобили , Струмица

Jeep Cherokee 3.0 crd -07

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар 18:50 Автомобили , Тетово , Теарце

Jeep Cherokee -95

4 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев 09:34 Автомобили , Скопjе , Бутел

Jeep Cherokee 4x4 -00

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
24 фев 21:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

Jeep Cherokee -04

7 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев 01:02 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев 18:41 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee 2.8 CRD -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
07 фев 18:06 Автомобили , Куманово

Jeep Cherokee sport crd 2.5 -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан 19:40 Автомобили , Тетово

JEEP Cherokee -98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
30 ное 10:19 Автомобили , Скопjе , Центар

JEEP CHEROKEE 5,7L VAZECKA REG ODLICNO SOCUVAN-05

15 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт 08:54 Автомобили , Скопjе , Центар

Jeep Cherokee 5,7L -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
27 окт 16:55 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee 2.8 CRD -06

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт 16:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

JEEP CHEROKEE 3.1 -00

5 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул 11:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

JEEP CHEROKEE SPORT -01

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун 09:03 Автомобили , Гостивар

Jeep Cherokee -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
18 мај 17:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Jeep Cherokee -02

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр 13:32 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Jeep Cherokee -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
31 мар 05:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jeep Cherkoee -04

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар 01:59 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Jeep CHEROKEЕ 2.8 CRD -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар 09:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Jeep Cherokee Sport 2.5 CRD -04 PERFEKTEN

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
02 мар 18:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

JEEP Grand Cherooke -98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев 15:30 Автомобили , Берово

Jeep Cherokee 2.5 TDi -98

3 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток