Македонски | Shqip | English |
24 апр. 19:42 Автомобили , Крушево

Kia Capital itno

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 13:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Capital

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 15:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Capital

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 17:13 Автомобили , Куманово

Kia Capital benzin/plin

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 23:15 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Capital 1.5 GLX -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 11:22 Автомобили , Свети Николе

Kia Capital -95

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток