Македонски | Shqip | English |
07 јун 13:28 Автомобили , Скопjе , Бутел

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр 21:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Cerato

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт 22:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA Cerato Diesel

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев 11:50 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
16 јул 12:20 Автомобили , Куманово

Kia Carato 2.0 crdi 115 hp -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток