Македонски | Shqip | English |
20 фев 11:50 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
16 јул 12:20 Автомобили , Куманово

Kia Carato 2.0 crdi 115 hp -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток