Македонски | Shqip | English |
26 фев 22:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Magentis PLIN moze zamena

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан 11:50 Автомобили , Гостивар

Kia Magentis

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан 19:59 Автомобили , Струмица

Kia Magentis -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 сеп 21:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA MAGENTIS Automatic -01 moze zamena

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток