Македонски | Shqip | English |
09 окт. 12:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA PICANTO

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
07 авг. 08:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto prv sopstvenik

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
03 јун. 12:06 Автомобили , Тетово

Kia Picanto

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 12:35 Автомобили , Тетово , Боговиње

Kia Picanto

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 јан. 18:57 Автомобили , Македонски Брод

Kia Picanto 1.0

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 ноем. 13:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Picanto

1 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
05 ноем. 20:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA PICANTO 1.1 DIZEL - TOP SOSTOJBA

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 01:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA PICANTO PLIN BENZIN

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
04 септ. 16:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

Kia Picanto

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 јул. 17:36 Автомобили , Струмица

Kia Picanto

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
25 септ. 16:32 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA PICANTO EX -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
12 мај 15:02 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia BA Picanto -09

3 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
29 фев. 14:21 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto -07

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
08 ноем. 13:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA PICANTO -07 SO ATESTIRAN PLIN

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 окт. 14:17 Автомобили , Тетово

Kia Picanto 1.0 klima -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
03 авг. 18:44 Автомобили , Скопjе , Петровец

Kia Picanto lx -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
20 јул. 13:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Picanto -07

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
13 апр. 13:29 Автомобили , Кичево , Зајас

KIA Picanto LX 1.1 plin -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 20:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA PICANTO -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток