Македонски | Shqip | English |
31 мај 16:37 Автомобили , Неготино

Kia Retona -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр 22:00 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Kia Retona -00 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток