Македонски | Shqip | English |
17 дек. 21:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento moze zamena

6 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
17 дек. 18:11
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sorento

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 06:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SORENTO 2.5 CRDI 140 KS 4X4 KAKO NOV -05 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 12:41 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA SORENTO 2.5 CRDTi 16 V 4x4 KLIMATRONIK

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:01 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sorento

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 09:11 Автомобили , Куманово

KIA Sorento 2.5CRDI 170ks -08 full oprema!

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
23 окт. 05:59 Автомобили , Куманово

Kia Sorento 2.5 CRDI -04

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 09:45 Автомобили , Кичево , Зајас

Kia Sorento 2.5 CDTI

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 17:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA SORENTO

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 13:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 авг. 20:08 Автомобили , Радовиш

Kia Sorento 2.5 LX

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 19:57 Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA SORENTO TDI

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 јул. 01:04 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Kia Sorento

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 20:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA Sorento 2.5 dizel Automatic kako novo

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
12 јун. 08:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA SORENTO -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 22:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 12:06 Автомобили , Неготино

KIA Sorento 2.5 CRDI

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 12:47 Автомобили , Крива Паланка

Kia Sorento 2.5 CRDI

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 13:29 Автомобили , Гостивар

Kia sorento moze zamena extra cena

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 16:19 Автомобили , Гостивар

Kia Sorento 2.5

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 17:12 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SORENTO 2.5 4x4 -03

5 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 14:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sorento

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 22:44 Автомобили , Охрид

Kia Sorento 2.5 crdi top sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр. 13:34 Автомобили , Струмица

Kia Sorento 2.5 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 21:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Sorento vo odlicna sostojba

7 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 19:15 Автомобили , Охрид

Kia Sorento

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 мар. 18:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4WD

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 11:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SORENTO L X

7 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 09:23 Автомобили , Крива Паланка

KIA SORENTO

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 13:11 Автомобили , Струга

Kia Sorento

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 12:48 Автомобили , Крива Паланка

KIA SORENTO 4X4 2.5 CRDI PREFEKTEN

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 фев. 23:24 Автомобили , Куманово

KIA SORENTO 2.5 07

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
13 јан. 03:27 Автомобили , Берово

Kia Sorento

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 19:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Sorento 4x4

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 19:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sorento Dizel 2.5 Aut Prv Sopstvenik

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 13:37 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA SORENTO 4 x 4 ODLICNA PONUDA

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 15:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Sorento 4x4

5 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 23:31 Автомобили , Тетово

Kia Sorento 2.5

6 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 18:51 Автомобили , Куманово

Kia Sorento 2.5 Crdi 125kw Od Svajcarska

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 19:19 Автомобили , Охрид

KIA SORENTO

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
26 септ. 23:26 Автомобили , Гостивар

Kia Sorento 2.5 crdi

6 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 13:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Sorento 2.5 4x4

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 авг. 12:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 14:38 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento 2.4

5 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 16:07 Автомобили , Охрид

Kia Sorento

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јул. 21:03 Автомобили , Штип

Kia Sorento 2.5

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 10:54 Автомобили , Скопjе , Сарај

Kia Sorento Itno

6 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
22 јун. 13:22 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sorento moze i zamena

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток