Македонски | Shqip | English |
03 дек. 13:51
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 1.7CRDI

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 08:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Sportage -07 4WD

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
11 дек. 10:13 Претпријатие Автомобили , Кочани

KIA Sportage 2.0CRDI 112HP 4X4

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
10 дек. 08:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 1.6 Benzin SUV

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
04 дек. 17:43 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4WD SX FUL OPREMA

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 13:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 1.7CRDI

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 12:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI VO ODLICNA SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
05 ноем. 17:38 Автомобили , Охрид

Kia Sportage Grande

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 окт. 19:50 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SPORTAGE ODLICNA SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 17:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 1.6

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
21 окт. 09:56 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SPORTAGE 1.7CRDI

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
14 окт. 18:53 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
11 септ. 19:35 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sportage 1.7

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
03 септ. 13:07 Автомобили , Куманово

Kia Sportage 2.0 crdi od prv sopstvenik -10

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
28 авг. 20:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 авг. 20:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI TUCSON 2.0CRDI 140KS KLIMA

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 12:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sportage 1.6

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
19 авг. 20:47 Автомобили , Гостивар

Kia Sportage 2.0 Turbo Dizel 4x4 2000 god

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 10:12 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 2WD

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 16:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sportage za itno

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
02 јул. 15:19 Автомобили , Прилеп

Kia Sportage vo top sostojba

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 19:45 Автомобили , Крива Паланка

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4X4 103KW 138400km MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
17 апр. 18:51 Автомобили , Скопjе , Чаир

Kia Sportage

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 21:48 Автомобили , Струмица , Василево

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 19:53 Автомобили , Радовиш

Kia Sportage

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
11 мар. 12:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sportage

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
05 мар. 13:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4x4

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 19:10 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
25 фев. 10:23 Автомобили , Куманово

Kia Sportage 2.0 tdi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 08:12 Автомобили , Радовиш

KIA SPORTAGE

11 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
14 јан. 14:29 Автомобили , Кавадарци

Kia Sportage 2.0

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 19:55 Автомобили , Прилеп

KIA SPORTAGE ILI ZAMENUVA

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
27 ноем. 18:59 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage 2.0 dizel

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 20:30 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage 2.0 dizel

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 16:48 Автомобили , Радовиш

KIA SPORTAGE SIRIUS SILVER

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
01 апр. 18:30 Автомобили , Куманово

KIA SPORTAGE CRDi 2.0 FACELIFT

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 14:05 Автомобили , Штип

KIA SPORTAGE

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 22:50 Автомобили , Неготино

KIA SPORTAGE 4X4

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 03:30 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sportage -06

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
13 јан. 18:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Sportage 4x4 dizel

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 03:18 Автомобили , Тетово , Желино

Kia Sportage benzin plin -02

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
04 јан. 14:52 Автомобили , Штип

Kia Sportage

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 00:46 Автомобили , Скопjе , Петровец

Kia Sportage -96

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 17:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sportage 4x4 -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
18 септ. 17:51 Автомобили , Крива Паланка

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4 KOZA -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 20:32 Автомобили , Струмица

Kia Sportage -05

4 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 12:58 Автомобили , Гостивар

KIA SPORTAGE -06 4WD

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 03:05 Автомобили , Гостивар

KIA SPORTAGE 4WD -07

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток