Македонски | Shqip | English |
05 ноем. 16:00 Автомобили , Куманово

Kia pro_cee`s moze i zamena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
06 јул. 13:20 Автомобили , Куманово

KIA PRO CEE'D

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
19 апр. 14:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA PROCEE'D 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 19:04 Автомобили , Битола

Kia Pro_Ceed 1.4 CVVT LX Fresh perfektna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 20:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Pro'Ceed

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 септ. 18:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Ceed Pro kako nova

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
17 мар. 11:17 Автомобили , Неготино

KIA Pro Cee'd

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 15:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Pro cee d -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
03 мар. 17:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Pro CEE'D -09

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток