Македонски | Shqip | English |
22 јул 13:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

LADA 112 REALNI 85000 km NEUVEZENA

850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
09 јун 13:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lada 112

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
03 апр 22:44 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

LADA 112 SO ATEST PLIN

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар 14:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lada 112

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
15 јан 05:51 Автомобили , Пробиштип

Lada 112

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
31 окт 08:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lada 112

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
15 сеп 17:24 Автомобили , Велес

Lada 112

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 75 000 - 79 999
11 сеп 02:07 Автомобили , Велес

Lada 112

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 јул 12:06 Автомобили , Охрид

Lada 112

600 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг 11:41 Автомобили , Охрид

LADA 112 -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул 19:33 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Lada 112 -04

700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
29 мај 17:52 Автомобили , Кратово

Lada 112 -03 moze zamena

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
14 мај 20:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Lada 112 -04

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
24 апр 08:55 Автомобили , Неготино

Lada 112 -05

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
30 дек 18:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lada 112 -04

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
09 ное 14:47 Автомобили , Тетово , Теарце

Lada 112 -01

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
06 ное 17:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

LADA 112 ATESTIRAN PLIN -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
28 јул 10:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

LADA 112 -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев 13:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lada 112 registrirana 62000km fabrika

999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
07 јан 20:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lada 112 gli 1,5 -04

1 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток