Македонски | Shqip | English |
26 дек 17:44 Автомобили , Скопjе , Центар

Lada so 55000km pominati

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
11 јул 15:44 Автомобили , Битола

Zacuvana LADA 2110 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
28 авг 12:37 Автомобили , Скопjе , Чаир

Lada 110 so atestiran plin -05

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток