Македонски | Shqip | English |
13 ное 15:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lancia MUSA bez zamena

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 сеп 09:21 Автомобили , Штип

Lancia MUSA 1.4i 55kw full reg ser TOP

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр 23:41 Автомобили , Штип

Lancia MUSA

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр 16:05 Автомобили , Кавадарци

LANCIA MUSA 1.9 JTD 101PS MultiJet zamena-05

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток