Македонски | Shqip | English |
Денес 09:37 Автомобили , Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:03 Претпријатие Автомобили , Велес

LANCIA MUZA 1.9 MULTIJET Car4you

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 сеп 22:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA MUSA 1.3 JTD automatic 90 ps CH

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун 18:14 Автомобили , Тетово , Боговиње

Lancia MUSA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар 15:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lancia Musa 1.3 jtdm Panorama Exluziv

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
13 ное 15:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lancia MUSA bez zamena

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 сеп 09:21 Автомобили , Штип

Lancia MUSA 1.4i 55kw full reg ser TOP

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр 23:41 Автомобили , Штип

Lancia MUSA

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр 16:05 Автомобили , Кавадарци

LANCIA MUSA 1.9 JTD 101PS MultiJet zamena-05

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток