Македонски | Shqip | English |
14 дек. 11:58 Автомобили , Кочани

LANCIA PHEDRA MJT -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 10:56 Автомобили , Скопjе , Бутел

Lancia Phedra 2.2 JTD ili se menuva

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
29 дек. 19:22 Автомобили , Тетово

Lancia Phedra

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 20:43 Автомобили , Гостивар

LANCIA PHEDRA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 13:47 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Lancia Phedra 2.2jtd odlicna

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
22 авг. 14:23 Автомобили , Струмица

Lancia Phedra 2.2 Hdi -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 21:30 Автомобили , Скопjе , Сарај

Lancia Phedra 2.2 dizel so full oprema -03

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 13:53 Автомобили , Битола

LANCIA PHEDRA -03 7 SEDISTA

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 10:26 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

LANCIA PHEDRA FULL OPR -02 MOZE ZAMENA

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 22:11 Автомобили , Куманово

Lancia Phedra 2.2 JTD -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 11:04 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

LANCIA PHEDRA FULL OPR -02 MOZE ZAMENA BESPREKORNA

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 05:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lancia Phedra -03

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
22 дек. 19:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BESPREKORNA LANCIA PHEDRA FULL OPREMA -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
16 дек. 18:17 Автомобили , Скопjе , Сарај

Lancia Phedra -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток