Македонски | Shqip | English |
19 ное 09:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA ZETA 2.0JTD -99 MOZE I ZAMENA

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
31 окт 22:32 Автомобили , Штип

Lancia Zeta -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул 17:53 Автомобили , Виница

LANCIA ZETA 2.0 HDI -00

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток