Македонски | Shqip | English |
Dedra , 16
Delta , 20
Kappa , 12
Lybra , 27
MUSA , 11
Phedra , 14
Thema , 4
Thesis , 7
Ypsilon , 46
Zeta , 4
Денес 08:27 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

LANCIA YPSILON 1.3mJET -05

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 22:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:37 Автомобили , Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 сеп 08:36 Автомобили , Крива Паланка

LANCIA YPSILON 1.3 M-JET 75KS MOMO DESIGN MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 сеп 08:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA MUSA 1.3 JTD automatic 90 ps CH

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг 10:54 Претпријатие Автомобили , Велес

LANCIA MUZA 1.9 MULTIJET Car4you

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг 12:06 Автомобили , Куманово

Lancia delta 1.6 benzin plin

1 050 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг 11:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA LYBRA 1.9 jtd odrzuvana

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг 11:04 Автомобили , Скопjе , Центар

LANCIA YPSILON povolno itno

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
13 авг 14:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lancia Kappa 2.0 registrirana so zelen karton

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг 13:17 Автомобили , Тетово

Lancia Dedra 1.9 dizel

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
13 јул 07:24 Автомобили , Струмица

LANCIA YPSILON 1.2 BENZ-PLIN, 07G. ''ENTERIERAUTO'

2 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 јун 20:17 Автомобили , Струмица , Ново Село

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
05 јун 18:14 Автомобили , Тетово , Боговиње

Lancia MUSA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 23:23 Автомобили , Кичево

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 11:47 Автомобили , Струмица

Lancia Cope

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
22 мај 19:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA DELTA 1.6 MULTIJET 115hp

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 апр 11:22 Автомобили , Охрид

Lancia Ypsilon

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр 10:56 Автомобили , Скопjе , Бутел

Lancia Phedra 2.2 JTD ili se menuva

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр 00:08 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Lancia Kappa 2.4 Jdt

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар 21:40 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lancia Kappa 2.0

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар 13:48 Автомобили , Кичево , Осломеј

Lancia Lybra 1.8 SW - Zamena za PickUp

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар 15:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lancia Musa 1.3 jtdm Panorama Exluziv

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
05 мар 18:14 Автомобили , Куманово

Lancia Zeta 2.1TDI

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар 06:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lancia Kappa

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев 19:32 Автомобили , Тетово

Lancia Ypsilon 1.2 benzin

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев 20:25 Автомобили , Струмица , Босилово

Lancia vo odlicna sostojba

4 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
04 фев 18:55 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Lancia Dedra so alarm itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан 18:31 Автомобили , Струмица , Ново Село

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан 16:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lancia Ypsilon vo odlicna sostojba

2 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
29 дек 19:22 Автомобили , Тетово

Lancia Phedra

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 ное 18:08 Автомобили , Струмица

Lancia Kappa 2.0 16v Turbo

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
20 ное 17:48 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

Lancia Ypsilon

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
19 ное 09:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA ZETA 2.0JTD -99 MOZE I ZAMENA

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
18 ное 23:19 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

Lancia

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
17 ное 19:41 Автомобили , Велес

Lancia Lybra ili menuva

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 ное 16:35 Автомобили , Струмица

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 ное 15:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lancia MUSA bez zamena

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 ное 19:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Lybra

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток