Македонски | Shqip | English |
Dedra , 16
Delta , 23
Kappa , 14
Lybra , 28
MUSA , 14
Phedra , 14
Thema , 4
Thesis , 9
Ypsilon , 57
Zeta , 4
Вчера 07:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA MUSA 1.9 JTD multijet 74 kw CH

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 22:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 09:37 Автомобили , Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 11:55 Автомобили , Гостивар

LANCIA YPSILON 1.3 DIZEL REDIZAIN -08 118000 KM

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 јун. 18:47
Линк
Автомобили , Битола

LANCIA MUSA 1.9 JTD

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
13 јун. 10:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA C 1.3CDTI KLIMA-05

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
08 јун. 08:19 Автомобили , Скопjе , Илинден

Lancia Delta 1.6multijet 120ks euro 5

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 мај 10:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lancia ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 19:37 Претпријатие Автомобили , Велес

LANCIA YPSILON 1.3JTDm momo design AUTOMATIC

2 790 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 21:03 Автомобили , Охрид

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
17 мај 21:44 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Lancia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 20:11 Автомобили , Крива Паланка

LANCIA YPSILON 1.3M-JET MOTOR NA LANCE MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 01:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Delta 1,6D 120ks - Najvisoko nivo na oprema

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 14:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Lybra 1.8 benz plin

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 20:53 Автомобили , Виница

Lancia Delta

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 13:50 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lancia Kappa 2.0

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 09:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Ypsilon odlicno socuvana

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
10 мар. 18:37 Автомобили , Тетово

Lancia Musa multijet 1.3 90ps

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 18:43 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Lansia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 11:36 Автомобили , Куманово

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 15:08 Автомобили , Скопjе , Бутел

Lancia Musa 1.9 jtd Perfektna

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 20:51 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Ypsilon -03

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 21:26 Автомобили , Радовиш

Lancia lybra

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 14:26 Автомобили , Кичево , Осломеј

Lancia Lybra 1.8 -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:48 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Ypsilon 1.3 multiget

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
18 ноем. 18:29 Автомобили , Гостивар

LANCIA YPSILON

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
06 ноем. 23:49 Автомобили , Струмица

LANCIA DELTA 1.6 -12

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
06 ноем. 13:42 Автомобили , Куманово

Lancia Delta 1.6 benzin plin

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
05 ноем. 19:29 Автомобили , Скопjе , Илинден

Lancia Thesis 2.4 JTD Multijet kako nova

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
31 окт. 09:28 Автомобили , Скопjе , Аеродром

LANCIA DELTA 1.4 T-JET -10

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
26 окт. 16:09 Автомобили , Велес

Lancia Kappa

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
14 окт. 23:42 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Lancia Thesis 2.0 Turbo 185KS

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 18:50 Автомобили , Куманово

Lancia Ypsilon 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 септ. 09:21 Автомобили , Крива Паланка

LANCIA YPSILON 1.3 M-JET 75KS MOMO DESIGN MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
19 авг. 11:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA LYBRA 1.9 jtd odrzuvana

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 14:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lancia Kappa 2.0 registrirana so zelen karton

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 20:17 Автомобили , Струмица , Ново Село

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
05 јун. 18:14 Автомобили , Тетово , Боговиње

Lancia MUSA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 23:23 Автомобили , Кичево

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 11:47 Автомобили , Струмица

Lancia Cope

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток