Македонски | Shqip | English |
14 мар 14:10 Автомобили , Неготино

Land Rover 88 -70

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
29 јул 21:31 Автомобили , Охрид

Land Rover Original -67

7 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток