Македонски | Shqip | English |
RX 300 , 4
RX 350 , 2
RX 400 , 6
Вчера 11:59 Автомобили , Гостивар

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
18 јул 15:02 Автомобили , Кичево

LEXUS RX 400 Hybrid Benzin/Elektro

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
10 јан 16:23 Автомобили , Скопjе , Центар

LEXUS RX 400H

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
26 авг 11:35 Автомобили , Струмица

Lexus RX 300

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул 23:41 Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus RX 350 SUV

19 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
03 јул 14:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lexus RX350

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 фев 12:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Jeep Lexus Rx400h -07

25 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
22 сеп 10:00 Автомобили , Струмица

LEXUS RX 300 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг 13:15 Автомобили , Скопjе , Центар

DZIP LEXUS RX400H -07

30 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
24 јул 10:08 Автомобили , Струмица

Lexus RX 400H HYBRID -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан 17:52 Автомобили , Струмица

Lexus RX 300 -06 Moze i zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток