Македонски | Shqip | English |
09 ное 14:53 Автомобили , Скопjе , Центар

LEXUS RX 400H

25 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
16 мар 13:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lexus RX 400 odlicno vozilo

17 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев 12:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Jeep Lexus Rx400h -07

25 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
27 авг 13:15 Автомобили , Скопjе , Центар

DZIP LEXUS RX400H -07

30 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
24 јул 10:08 Автомобили , Струмица

Lexus RX 400H HYBRID -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток