Македонски | Shqip | English |
03 јул 14:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MAHINDRA GOA 4X4 2.5 DIZEL

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг 04:35 Автомобили , Тетово

MG -96 cabrio

3 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток