Македонски | Shqip | English |
09 јан 14:57 Автомобили , Скопjе , Центар

MINI Countryman 1.6D

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
09 јан 11:11 Автомобили , Скопjе , Центар

MINI COOPER COUNTRYMAN pepper 4x4 1.6 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт 18:42 Автомобили , Гостивар

MINI Countryman SD ALL4

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
28 авг 12:51 Автомобили , Тетово

Mini Countryma 1.6 Benzin

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
30 јул 18:01 Автомобили , Гостивар

Mini Countryman SD ALL4 -12

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
19 окт 10:36 Автомобили , Тетово

MINI Countryman 1.6 benzin -13 - PRODADENO

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
30 јун 08:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

MINI CONTREYMAN -12

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток