Македонски | Shqip | English |
26 јул 22:27 Автомобили , Струга

Mazda MPV

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан 15:19 Автомобили , Велес

Mazda MPV

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 дек 09:08 Автомобили , Прилеп

Mazda MPV -03 100kw 2000ccm FULL oprema 5+2

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул 11:58 Автомобили , Гостивар

Mazda MPV

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун 21:38 Автомобили , Скопjе , Центар

Mazda MPV Socuvan

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан 13:01 Автомобили , Делчево

Mazda MPV 2.5 TD

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул 17:39 Претпријатие Автомобили , Велес

MAZDA MPV 136ks 7 sedista -03

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев 14:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mazda MPV 2.0 -03 mnogu socuvana

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев 20:25 Автомобили , Делчево

Mazda MPV -96 2.5TD

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток