Македонски | Shqip | English |
18 мар 18:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MAZDA 3 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан 17:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MAZDA 3 1.6HDI MOZE ZAMENA AUTO KODEKS

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 дек 10:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

MAZDA 3

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
30 јул 10:54 Автомобили , Прилеп

Mazda 3 1.4

4 545 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
22 мар 16:10 Автомобили , Велес

MAZDA 3 1.4 SO FUL OPREMA PRV GAZDA -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток