Македонски | Shqip | English |
06 ное 14:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MAZDA 3 1.6HDI 109KS -06 NOVA AUTO KODEKS

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
10 окт 10:27 Автомобили , Скопjе , Центар

MAZDA 3

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
30 јул 10:54 Автомобили , Прилеп

Mazda 3 1.4

4 545 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
28 авг 15:46 Автомобили , Куманово

MAZDA 3 1.6D -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар 16:10 Автомобили , Велес

MAZDA 3 1.4 SO FUL OPREMA PRV GAZDA -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток