Македонски | Shqip | English |
121 , 6
2 , 15
3 , 93
323 , 64
5 , 30
6 , 120
626 , 44
929 , 1
B series , 2
CX-5 , 3
CX-7 , 9
Demio , 1
E series , 1
MPV , 9
MX-3 , 1
MX-5 , 3
Mazda2 , 4
Mazda3 , 5
Mazda5 , 3
Premacy , 26
RX-8 , 17
Tribute , 5
Xedos , 1
05 дек. 12:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

MAZDA 3 1.6HDI 109KS neuvezena

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
10 дек. 18:35
Линк
Автомобили , Берово

MAZDA 6 DIZEL

3 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 20:28 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mazda 6 2.0 DPF 105kW 143HP

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:00 Автомобили , Прилеп

MAZDA 3 SPORT PERFEKTNA

4 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MAZDA 3 2.0 cc 16V Sport Speed

4 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mazda 6 2.0 CD136 TE

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 22:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda CX-7 prv gazda kupena vo Makedonija

13 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
10 дек. 18:35 Автомобили , Берово

MAZDA 6 DIZEL

3 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 13:08 Автомобили , Штип

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 12:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda 3 2.0 112 000km

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
10 дек. 11:23 Автомобили , Тетово

Mazda 5

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 09:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda3 1.5benzin -14 neuvezena prv gazda

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
09 дек. 11:57 Автомобили , Скопjе , Центар

MAZDA 6 2.0 DIZEL BESPREKORNA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 11:55 Автомобили , Скопjе , Центар

MAZDA 3 1.6 DIZEL PERFEKTNA SOSTOJBA

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 11:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 3

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 12:59 Автомобили , Куманово

MAZDA 3 1.6HDI UVOZ CH EKSTRA

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 14:25 Автомобили , Берово

MAZDA 5 2.0 140KS MOZE I ZAMENA

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 10:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MAZDA 3 1.6HDI 109KS -06 AUTO KODEKS

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 12:20 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mazda 6

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 12:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

MAZDA 3 1.6HDI 109KS neuvezena

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 11:52 Претпријатие Автомобили , Ресен

MAZDA 5 -06 2.0 110KS EKSTRA ZACUVANA

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 11:52 Претпријатие Автомобили , Ресен

MAZDA 5 -06 7 SEDISTA FULL OPREMA

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 22:14
Линк
Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 14:39 Автомобили , Тетово

Mazda 323

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 15:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

MAZDA CX-7

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
28 ноем. 23:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 6 karavan

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 17:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mazda 3 1.6hdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
21 ноем. 09:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda 3 1.6HDI 109Ks perfektna

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 13:28 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mazda 6 2.0 DPF 105kW 143HP

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 10:40 Автомобили , Велес

Mazda 3 1.6HDI 90KS zamena za Zafira 1.9

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 20:32 Автомобили , Свети Николе

Mazda 2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 19:54 Автомобили , Радовиш

MAZDA 6 2.0 TDCI FUL OPREMA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 ноем. 10:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 3

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 20:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 3 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 15:20 Автомобили , Ресен

Mazda 5 mozna zamena

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 12:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 11:13 Автомобили , Ресен

Mazda 6

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 ноем. 19:40 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 14:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MAZDA 3 1.6CD SPORT EXLUSIVE -08

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 18:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mazda 3 1.6hdi

4 330 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 14:42 Автомобили , Скопjе , Илинден

MAZDA RX-8 1.3 192 ks

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
05 ноем. 10:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MAZDA 6 DIZEL 2.0 ITNO

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток