Македонски | Shqip | English |
A 140 , 73
A 150 , 24
A 160 , 125
A 170 , 358
A 180 , 87
A 190 , 9
A 200 , 17
A 210 , 2
Вчера 14:48
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

MERCEDES A 180 CDI AVANTGARD FULL

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 14:19 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz A180 CDI

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:48 Претпријатие Автомобили , Кочани

MERCEDES A 180 CDI AVANTGARD FULL

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:50 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
16 сеп 21:28 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz A 170

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 15:00 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz A 170

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
16 сеп 09:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES-BENZ A 170 CDI 95 KS -01 KAKO NOVO FULL

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 сеп 22:46 Автомобили , Скопjе , Центар

MERCEDES-BENZ A 160 KLIMA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
15 сеп 21:41 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz A170

2 680 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 сеп 16:20 Автомобили , Прилеп

Mercedes-Benz A160 Cdi Swiss

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 сеп 14:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz A180 cdi automatic avantgarde CH

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 сеп 17:53 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes A 170 CDI Full 99 Avto Connect

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
13 сеп 11:50 Претпријатие Автомобили , Тетово

MERCEDES A160 CDI 60kw FULL -07 AVTOCENTAR

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 сеп 15:22 Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES-BENZ A 180 CDI -05 6 BRZINI ODLICEN

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 сеп 12:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES A 160 BENZIN 101KS KLIMA FULL

1 499 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 сеп 11:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedez Benz A 180 CDI

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
11 сеп 18:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz A 200 Super economic

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 сеп 14:28 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES BENZ A 160 CH REG O8 -19

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 сеп 18:10 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ A10 CDI

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 сеп 20:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes A 150

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
06 сеп 17:43 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz A class 140 classic 99

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 сеп 09:53 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz A class 170 CDI Long -03

2 599 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
01 сеп 14:44 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz A 170 CDI

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг 17:18 Автомобили , Штип

Mercedes Benz A180 CDI coupe

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 авг 18:54 Автомобили , Прилеп

Mercedes-Benz A170 CDI Diesel Mozna zamena

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
28 авг 07:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

CLASSE A - II 180 CDI FAP ELEGANCE CVT 5P

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг 15:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Avtomobil

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
22 авг 01:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes A-170 CDI elegance

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
21 авг 13:01 Автомобили , Велес

Mercedes-Benz A 180 cdi automatik

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг 12:25 Автомобили , Штип

MERCEDES-BENZ A160

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг 21:32 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz A 200 Cdi

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 авг 13:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes A 180 CDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг 14:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz A 180 CDI -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг 23:37 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES A 180 CDI 109 ks -05 god

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг 15:15 Автомобили , Охрид

MERCEDES-BENZ A180 CDI -11 ORGINALNA KILOMETRAZA

6 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул 10:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES BENZ A 160 Benzin registriran

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул 09:16 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes A180 d so 12000 km kako nova

18 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
22 јул 17:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes A170 ITNO

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул 12:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz A170 cdi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
16 јул 10:04 Автомобили , Охрид

Mercedes a 160 -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
14 јул 20:12 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz A 170

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул 19:48 Автомобили , Струмица

Mercedez-Benz A 160 CDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул 18:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes-Benz A 170 cdi

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул 21:20 Автомобили , Струмица

Mercedez-Benz A160

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток