Македонски | Shqip | English |
18 сеп 00:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
06 сеп 17:43 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz A class 140 classic 99

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун 17:06 Автомобили , Струмица

Mercedes A140

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
15 мај 23:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes A 140

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр 19:47 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Mercedes A 140

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
26 апр 18:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES BENZ A140

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр 19:58 Автомобили , Струмица

Mercedes A 140

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
20 апр 19:19 Автомобили , Струга

Mercedes A140

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр 22:37 Автомобили , Штип

Mercedes A 140

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар 21:00 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes A140

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев 19:53 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz A 140

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек 18:50 Автомобили , Штип

Mercedes A 140

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек 00:19 Автомобили , Струмица

Mercedes A 140 moze zamena

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
25 ное 10:13 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

MERCEDES A 140 LPG

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 ное 10:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes A 140 lpg

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 ное 18:22 Автомобили , Битола

Mercedes A 140

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
23 окт 08:37 Автомобили , Свети Николе

Mercedes A 140 1.4 atestiran plinski ured

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт 23:33 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes A 140 Avangard dizel

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 22:11 Автомобили , Охрид

Mercedes A 140

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
08 окт 22:29 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes A 140

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
26 сеп 09:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes A 140 benzin neuvezuvan

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
13 сеп 22:30 Автомобили , Велес

Audi A 140 1.4 benzin

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
10 сеп 13:26 Автомобили , Тетово

Mercedes A140

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун 18:25 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz A 140

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун 00:08 Автомобили , Крива Паланка

Mercedes A140

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 17:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes Benz A140 perfektna sostojba atest plin

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр 21:03 Автомобили , Пробиштип

Mercedes A 140 ful oprema

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев 16:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes A140

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев 12:55 Автомобили , Охрид

Mercedes A 140

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан 13:45 Автомобили , Охрид

MERCEDES A 140 ALEK PRODADENA

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
05 јан 17:16 Автомобили , Струмица , Василево

Mercedes A 140

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек 11:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A 140 REG SO PLIN

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
28 ное 14:26 Автомобили , Гостивар

MERCEDES A 140

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
28 ное 14:14 Автомобили , Гостивар

MERCEDES A 140 -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 окт 17:50 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes A 140 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт 16:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes A 140 -99

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг 12:21 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes A 140 -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг 14:02 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

MERCEDES A 140 -99

2 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул 15:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes A 140 -00

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул 02:19 Автомобили , Битола

Mercedes A 140 -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
15 јул 00:36 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

MERCEDES A 140 -00

2 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
02 јул 12:13 Автомобили , Струга

Mercedes A 140 -98 Benzin vo odlicna sostojba

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун 22:49 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes A 140 -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун 12:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes A140 -00 povolna cena

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 09:39 Автомобили , Тетово

Mercedes A 140 -99

1 890 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
05 мар 13:53 Автомобили , Велес

Mercedes A 140 -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар 17:04 Автомобили , Тетово

MERCEDES A140 -99

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев 17:21 Автомобили , Штип

Mercedes A 140 -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев 19:17 Автомобили , Штип

Mercedes A140 -99

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев 09:34 Автомобили , Штип

MERCEDES A 140 -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток