Македонски | Shqip | English |
22 сеп 17:02 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes A 200 CDI -08

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 сеп 09:25 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes A 200 CDI Full -04 Avto Connect

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул 09:04 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes A 200cdi AVANTGARD

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр 08:50 Автомобили , Гостивар

MERCEDES A 200 CDI NEUVEZUVANA

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан 14:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes A 200 Cdi Avantgard designo paket

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг 15:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz A200 dizel registrirana -06

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг 18:06 Автомобили , Гостивар

Mercedes A 200 -07

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
21 јун 12:56 Автомобили , Гостивар

Mercedes A 200 -06

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 20:17 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz A 200 CDI AVANTGARDE -08

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 ное 10:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes A 200 CDI -05

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток