Македонски | Shqip | English |
08 јан 14:37 Автомобили , Тетово

Mercedes CLA 220 amg CDI

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999
20 јун 14:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz CLA 250

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
02 апр 22:06 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes CLA 200

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
16 мар 13:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz CLA 200 CDI Shooting Brake -15

36 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
14 мар 21:11 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

MERCEDES CLA 200 -14

32 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток