Македонски | Shqip | English |
19 сеп 23:32 Автомобили , Скопjе , Центар

MERCEDES CLC 220 CDI Sport Coupe -10

11 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан 20:33 Автомобили , Дебар

Mercedes CLC 220 -02 gjendje perfekte

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток