Македонски | Shqip | English |
05 сеп 20:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz Vito 111 cdi

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан 22:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Vito

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан 15:22 Автомобили , Радовиш

Mercedes-Benz V klasa

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг 14:44 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Mercedes V 220 D

33 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
07 фев 19:55 Автомобили , Куманово

Mercedes Vito 112 cdi full oprema moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт 22:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes Vito 112 tdi 6 sedista -02

3 960 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
23 авг 04:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes V 220 -03

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 14:08 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes Vito V220 CDI -01

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар 17:47 Автомобили , Струга

Mercedes Benz Vito V 220 -02

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 сеп 18:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes Vito V 220 cdi

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг 12:00 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes Vito v220 CDI -00

4 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун 22:26 Автомобили , Дебар

Mercedes 112 CDI -02

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
26 фев 18:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Vito F 112 cdi -01

5 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан 17:25 Автомобили , Струмица

Mercedes vito v220 - 01

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток