Македонски | Shqip | English |
02 дек 21:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Vito kombe

3 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар 12:38 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Vito 112 L

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар 17:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz V230

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар 20:27 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes Vito

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 окт 12:27 Автомобили , Тетово

MERCEDES VITO 230 DIZEL -97

3 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун 22:11 Автомобили , Прилеп

Mercedes V 230 -98

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев 16:14 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes V230 -98 ITNO Patnicko kombe

5 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 07:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes v230 turbodiezel

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток