Македонски | Shqip | English |
15 фев 13:43 Автомобили , Тетово

MITSUBISHI ECLIPSE 2.4 AUTOMATIC SPORT

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 11:37 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Eclipse 2.0 16v -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 ное 05:25 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mitsubishi Eclipse -06

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток