Македонски | Shqip | English |
10 дек. 15:50
Линк
Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 Full oprema itno

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999

10 дек. 15:50 Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 Full oprema itno

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 16:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI PAJERO SPORT 4X4 2.5 TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 16:57 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mitsubishi Pajero

8 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 22:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Pajero 2.8 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 08:02 Автомобили , Тетово

Mitsubishi Pajero

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
06 окт. 13:55 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mitsubishi Pajero 2.5 TDI Off Road -05

13 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 15:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi Pajero 4x4

25 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 10:11 Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 DID

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
08 авг. 12:56 Автомобили , Охрид

Mitsubishi Pajero

65 000 МКД

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 09:11 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mitsubishi Pajero jeep

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
12 јун. 13:13 Автомобили , Скопjе , Центар

Diplomatic Mitsubishi Pajero 2.8 GL Dizel

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 јун. 23:27 Автомобили , Радовиш

Mitsubishi Pajero 2.5

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 11:23 Автомобили , Делчево

Mitsubishi Pajero 2.8tdi 125ks Off Road

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
22 апр. 10:09 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mitsubishi Pajero 4x4

6 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 16:19 Автомобили , Крива Паланка

Mitsubishi Pajero 2.5 73kw 100ks

6 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
09 мар. 01:39 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
07 мар. 11:30 Автомобили , Охрид

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
01 мар. 20:12 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 20:08 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 16:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mitsubishi Pajero

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 20:19 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero 3.2 -2.8-2.8 off road

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 23:12 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Mitsubishi Pajero 2.5

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 14:31 Автомобили , Кочани

MITSUBISHI PAJERO 2.5

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 11:45 Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 DID

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 дек. 10:52 Автомобили , Скопjе , Илинден

Mitsubishi Pajero menuvam za vlekac na Bg tabli

25 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
14 ноем. 17:33 Автомобили , Струга

Mitsubishi Pajero 4x4

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
15 окт. 23:55 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero Sport

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 15:41 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mitsubishi Pajero

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
10 јул. 10:48 Автомобили , Скопjе , Илинден

Mitsubishi Pajero

25 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
21 јун. 13:24 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mitsubishi Pajero 3.2DID

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 21:49 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero Sport

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 23:11 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
29 мај 19:07 Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero vo odlicna sostojba

8 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
26 апр. 19:19 Автомобили , Битола

Mitsubishi Pajero

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
30 мар. 22:21 Автомобили , Берово

MITSHUBISHI PAJERO 3.2DID

8 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 20:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Micubishi Pajero sport 2.5 dizel 2003 godina

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
13 мар. 10:59 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
10 мар. 18:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Pajero Jeep

13 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
10 мар. 11:02 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero fabrika

8 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 17:30 Автомобили , Берово

Mitsubishi Pajero

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 21:29 Автомобили , Берово

Mitsubishi Pajero

4 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 17:45 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero Cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 19:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mitsubishi V60 Pajero

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 18:03 Автомобили , Куманово

Mitsubishi Pajero feroza frontera delovi 4x4

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
13 дек. 21:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
06 дек. 18:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mitsubishi Pajero -03

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
02 ноем. 10:02 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero 2.5td -88

Година: 1988
Километража: 120 000 - 129 999
01 ноем. 03:16 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero sport -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 18:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mitsubishi Pajero sport 4x4 -03

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 14:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mitsubishi Pajero sport 4×4 -03

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток