Македонски | Shqip | English |
01 ное 13:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Pajero Pinin

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт 10:47 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero Pinin

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
24 авг 13:03 Автомобили , Струмица

MITSUBISHI PAJERO PININ -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр 12:00 Автомобили , Тетово

Mitsubishi Pajero Pinin -01

4 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар 15:24 Автомобили , Крива Паланка

MITSUBISHI PAJERO PININ GDI EKSKLUZIV -01

5 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев 23:16 Автомобили , Крива Паланка

Mitsubishi Pajero Pinin 2.0GDI KLIMA PLIN -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан 14:10 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mitsubishi Pajero Pinin 4x4 -00

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун 16:37 Автомобили , Струмица

MITSUBISHI PAJERO PININ UVOZ CH -00 REGISTRIRAN

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
19 мај 23:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

MITSUBISHI PAJERO PININ -00 ITNO

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар 10:19 Автомобили , Тетово

Mitsubishi Pajero Pinin -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев 18:34 Автомобили , Крива Паланка

MITSUBISHI PAJERO PININ GDI EKSKLUZIV -02

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток