Македонски | Shqip | English |
ASX , 2
Canter , 1
Carisma , 23
Colt , 43
Cordia , 2
Eclipse , 5
Galant , 9
Grandis , 5
L200 , 13
L300 , 1
L400 , 2
Lancer , 45
Outlander , 38
Pajero , 75
Space Star , 12
Денес 12:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Outlander

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 01:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI COLT 1.5 DTi 4 vrati

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 15:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Mitsubishi Outlander 2.0 TDI 4x4

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 12:03 Автомобили , Тетово

Mitsubishi Carisma menuvam za chopper nad 250cc

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
19 мај 11:46 Автомобили , Охрид

Mitsubishi Lancer 2.0 Di-D Invite

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 18:00 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mitsubishi Colt 1.3 16v Klima

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 15:13 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Colt uvoz CH

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 12:39 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Outlander 4WD 2.0 DI-D

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 22:13 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Colt AvtoPlac Interkom

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 22:10 Автомобили , Делчево

Mitsubishi Pajero Pinin dobro socuvan teŗenec

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 19:49 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Carisma

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 13:23 Автомобили , Скопjе , Илинден

Mitsubishi ASX

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 мај 18:22 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mitsubishi Carisma 1.9 DID -02 ODLICNA SOSTOJBA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр 11:23 Автомобили , Делчево

Mitsubishi Pajero 2.8tdi 125ks Off Road

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
29 апр 13:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Outlander 2.0d 4x4

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 апр 12:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Colt 1.5 DI-D 95KS

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр 20:53 Автомобили , Струга

Mitsubishi Pajero Pinin

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
27 апр 14:31 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mitsubishi Lancer

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
27 апр 08:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mitsubishi Outlander 2.0 tdi 103 kw 4x4 exstra-08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр 10:09 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mitsubishi Pajero 4x4

6 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр 16:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi Lancer

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 апр 11:19 Автомобили , Тетово , Теарце

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D.I.D

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр 11:35 Автомобили , Тетово

Mitsubishi Colt Zamena

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
14 апр 15:28 Автомобили , Куманово

MITSUBISHI COLT CZC 1.5 CABRIOLET

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр 19:46 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Lancer 1.8 l 16 v 05

1 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр 08:21 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Colt

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр 11:36 Автомобили , Скопjе , Центар

MITSUBISHI CHERY TENGO 1.6 -12

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
09 апр 21:10 Автомобили , Гостивар

MITSUBISHI PAJERO 2.5 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар 16:19 Автомобили , Крива Паланка

Mitsubishi Pajero 2.5 73kw 100ks

6 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
27 мар 16:57 Автомобили , Велес

Mitsubishi ASX

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
23 мар 13:42 Автомобили , Куманово

Mitsubishi Grandis 2.0

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар 17:12 Автомобили , Кочани

Mitsubishi Lancer 1.5

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар 09:59 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitshubishi Outlander

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар 10:17 Претпријатие Автомобили , Велес

MITCUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI

9 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
09 мар 01:39 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
07 мар 11:30 Автомобили , Охрид

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
05 мар 10:24 Автомобили , Велес

MITSUBISHI COLT 1.3

3 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар 20:12 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар 20:08 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев 16:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mitsubishi Pajero

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев 15:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mitsubishi L300 4x4

1 300 ЕУР

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев 20:19 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero 3.2 -2.8-2.8 off road

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток