Македонски | Shqip | English |
19 јан 23:35 Автомобили , Тетово

Nissan Micra

3 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
19 јан 17:57 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nissan Micra

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан 08:56 Автомобили , Гостивар

Nissan Micra

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан 09:42 Автомобили , Битола

Nissan Micra

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан 20:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан 07:37 Автомобили , Скопjе , Центар

NISSAN MICRA 1.2 80KS NEUVEZUVAN

6 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
26 дек 17:13 Автомобили , Куманово

Nissan Micra 1.2 -07

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек 17:33 Автомобили , Велес

Nissan Micra 1.2 Facelift Perfektna

3 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 дек 23:02 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nissan Micra ekstra socuvana

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 ное 10:08 Автомобили , Гостивар

Nissan Micra 1.5DCI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт 18:43 Автомобили , Охрид

NISSAN MICRA CABRIO 1.4 16V PRODADENA

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт 10:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Micra -10

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт 20:21 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nissan Micra

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт 11:09 Автомобили , Крива Паланка

NISSAN MICRA CABRIO CARMANN 1.4 16V UNIKAT -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
18 сеп 23:42 Автомобили , Струмица , Василево

Nissan Micra 1.5 dci

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 21:14 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Micra 1.6 DCI

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр 12:07 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nisan Micra 1.5 dizell dci full oprema

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек 16:40 Автомобили , Охрид

NISSAN MICRA 1.2 -05 ALEK PRODADENA

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
01 дек 17:45 Автомобили , Скопjе , Чаир

Nissan Micra 1.0 benzin cenata ne e fiksna

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
25 ное 17:46 Автомобили , Кочани

Nissan Micra -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
23 ное 20:43 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN MICRA 1.4 PLIN -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 ное 18:08 Автомобили , Битола

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-PLIN -08

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт 20:41 Автомобили , Велес

Nissan Micra 1.0 Benzin -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт 02:02 Автомобили , Куманово

Nissan Micra 1.5 DCI -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
31 мај 11:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN MICRA -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 22:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN MICRA 1.4 SO KLIMA -07

1 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
29 апр 14:51 Автомобили , Гостивар

NISSAN MICRA 1.2 BENZ -04

2 390 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
03 апр 16:21 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Nissan Micra 1.0 16v k11 -97

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев 12:41 Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Micra 1.5 DCI -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
05 фев 11:08 Автомобили , Струга

Nissan Micra 1.5 dci -03 Moze i zamena

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
08 јан 11:15 Автомобили , Струга

Nissan Micra -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
18 дек 18:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Micra 1.5 dizel -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
10 ное 15:51 Автомобили , Битола

Nissan Micra -03

3 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
24 окт 07:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Micra 1.5 dci -04

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 сеп 20:13 Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Micra 1.5 DCI-04

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг 19:52 Автомобили , Скопjе , Центар

Nissan Micra -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
26 авг 11:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Micra -96

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
01 авг 15:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Micra 1.5 DCI -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул 15:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Micra -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул 14:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Micra -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
09 јун 16:08 Автомобили , Радовиш

Nissan Micra 1.1 -00

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
28 мар 15:33 Автомобили , Штип

Nissan Micra 1.2 Full oprema -03

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
02 мар 22:07 Автомобили , Кочани

Nissan Micra -92

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток