Македонски | Shqip | English |
14 јан 16:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

NISSAN NOTE 1.5 DCI

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан 09:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN NOTE 1.5DCI 68KS MOZE ZAMENA AUTO KODEKS

4 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 ное 22:31 Автомобили , Тетово

Nissan Note 1.5 dci Nov Uvoz Ch

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
07 ное 19:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Note 1.5dci 82ks

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 ное 16:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN NOTE 1.5 dci 86 ps CH

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
16 сеп 10:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan NOTE 1.5 dci EXTRA CENA

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
20 авг 16:28 Претпријатие Автомобили , Штип

Nissan Note na Angliski tabli

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг 20:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Nissan Note Silver Super sostojba

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул 10:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN NOTE 1.5dci EXTRA CENA

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток