Македонски | Shqip | English |
18 окт. 00:27 Автомобили , Кичево , Пласница

Nissan Primera

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
09 окт. 15:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Nissan Primera

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 08:03 Автомобили , Тетово

NISAN PRIMERA 2.2 DCI FUL OREMA

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 23:58 Автомобили , Куманово

Nissan Primera

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 15:53 Автомобили , Струга

Nissan Primera

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 22:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Primera -05

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
03 јул. 23:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Nissan Primera 2.2 dci 140 ks

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 13:47 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

NISSAN PRIMERA

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 11:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nissan Primera

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 20:29 Автомобили , Куманово

Nisan Primera 2.2

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 15:19 Автомобили , Кочани

Nissan Primera 2.2 TD

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:03 Автомобили , Кавадарци

Nissan Primera 2.2 dci

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Primera

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 16:58 Автомобили , Куманово

NISSAN PRIMERA

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
22 јул. 15:38 Автомобили , Скопjе , Бутел

NISSAN PRIMERA TOP SOSTOJBA FUL OPREMA

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 17:34 Автомобили , Охрид

Nissan Primera

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
07 мар. 09:34 Автомобили , Струмица

Nissan Primera

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 50 000 - 54 999
23 фев. 21:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN PRIMERA 2.0 TD -98

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 23:39 Автомобили , Велес

Nissan Primera 2.0

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек. 16:54 Автомобили , Струга

Nissan Primera 1.9 dci 95.000km

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
05 дек. 23:10 Автомобили , Кавадарци

NISSAN PREMIERA -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 09:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Primera 2.0 dizel

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 18:35 Автомобили , Охрид

Nissan Primera -96

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
20 септ. 21:00 Автомобили , Струмица

Nissan Primera -95 itno

1 270 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 21:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Primera -93

801 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 11:19 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Nissan Primera -04 Full oprema

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 18:38 Автомобили , Битола

Nissan Primera -97

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
09 мај 14:37 Автомобили , Велес

Nissan Primera 2.0 -93

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 12:26 Автомобили , Штип

NISSAN PRIMERA 2.2d -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 11:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Nissan Primera 1.6 -92

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 21:35 Автомобили , Куманово

Nissan Primera dizel 2.2 -02

3 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 21:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

NISSAN PRIMERA 1.6GLX -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
22 дек. 02:26 Автомобили , Куманово

Nissan Primera -93

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 02:23 Автомобили , Битола

Nissan Primera so plin -93 moze zamena

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 21:38 Автомобили , Велес

Nissan Primera 2.0 diesel -93 itno

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 17:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Nissan Primera 2.0d -92

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 09:39 Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Primera -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 35 000 - 39 999
10 окт. 12:54 Автомобили , Валандово

Nissan Primera -93 itno

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 04:40 Автомобили , Скопjе , Чаир

Nissan Primera -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
28 јул. 22:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

NISSAN PRIMERA FULL OPREMA -03

5 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 21:12 Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Primera -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
23 јул. 19:05 Автомобили , Битола

Nissan Primera -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 20:35 Автомобили , Дебар

Nissan Primera 1600 16V -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
27 мај 16:06 Автомобили , Битола

NISSAN PRIMERA 1.9 DCI -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 13:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Primera - 92

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:49 Автомобили , Велес

Nissan Primera 2.0 d -94

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 08:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Primera -96

1 299 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
05 апр. 14:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Nissan Primera -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток