Македонски | Shqip | English |
22 апр. 19:27 Автомобили , Велес

Opel Adam cenata ne e fiksna

600 ЕУР

Година: 1987
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 16:21 Автомобили , Штип

Opel Adam -13 vo odlicna sostojba

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
07 септ. 12:44 Автомобили , Штип

Opel Adam -13 vo odlicna sostojba

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток