Македонски | Shqip | English |
03 дек. 12:15 Претпријатие Автомобили , Велес

Opel AGILA 1.3 cdti

2 790 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
05 окт. 18:28 Автомобили , Куманово

Opel Agila 1.2 klima

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 13:12 Автомобили , Битола

Opel Agila 1.2

1 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 19:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Agila

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 11:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Agila

1 949 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 20:10 Автомобили , Скопjе , Центар

Open Agila

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 60 000 - 64 999
12 јул. 17:45 Автомобили , Кочани

Opel Agila 1,0

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
05 јун. 12:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL AGILA 1.0

2 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 23:58 Автомобили , Гостивар

Opel Agila 1.0

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 17:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Agila

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 14:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Agila 1.2 Twin Port

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
17 апр. 01:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Agila 2004 1.2 benzin so full oprema i 4 novi

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
16 апр. 10:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL AGILA 1.2

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 09:58 Автомобили , Гостивар

Opel Agila 12v 1.0

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
04 апр. 21:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL AGILA 1.0

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
04 апр. 18:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL AGILA FUL OPREMA 56000km ODLICNA

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
30 мар. 10:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL AGILA 1.2 TWINPORT-06

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
25 мар. 13:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Agila

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
24 дек. 15:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Agila 1.3 cdti -07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 15:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL AGILA 1.0 B AUTO FASHION GROUP REGISTRIRANA

1 899 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
04 ноем. 08:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Agila 1.2 benzin

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
28 окт. 10:47 Автомобили , Кавадарци

OPEL AGILA 1.2 TWINPORT -04

2 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 08:13 Автомобили , Велес

Opel Agila 1.0

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
09 септ. 16:37 Автомобили , Кавадарци

Opel Agila 1.2 full Oprema registriran

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
08 септ. 23:17 Автомобили , Гостивар

Opel Agila 1.0

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
03 септ. 14:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

OPEL AGILA 1,2

3 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 35 000 - 39 999
22 авг. 13:39 Автомобили , Кавадарци

Opel Agila

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
18 авг. 15:12 Автомобили , Гостивар

Opel Agila

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул. 20:35 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL AGILA 1.0 KAKO NOVA

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
17 јун. 06:53 Автомобили , Тетово

Opel Agila 1.2

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
29 мај 11:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Agila

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 09:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Agila

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
21 мај 08:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Agila

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
18 мај 08:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL AGILA 1.0 ODLICNA

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 55 000 - 59 999
14 мај 13:07 Автомобили , Прилеп

Opel Agila 1.2 Twinsport

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток